Lekarze Siedlce

lekarz Anna Szymańska

Internista, Lekarz rodzinny

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

Bardzo kompetentna pani doktor. Mila uprzejma czasem potrafi nakrzyczec ale uważam że to z uwagi na dobro pacjenta. Nie oszczędza na skierowaniach zawsze pomocna. Gorąco polecam

lekarz Rashad Abushammalh

Laryngolog

Siedlce

Nie polecam nikomu tego lekarz ham prostak i burak byłem z 3 letnią córką i to była największa porażka , człowiek płaci ciężkie pieniądze za wizytę prywatną a obsłużony jest gorzej niż pies dostaje skierowanie na zabieg a on się pyta po co tu przyszliśmy nawet dokładnie nie przeczytał o co chodzi i wysyła do logopedy łaskę robi że przyjmuje pacjentów
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Monika Czerska

Neurolog

N Z O Z Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna R.Dmowska i Partnerzy - Lekarze
Starowiejska 30
08-110 Siedlce

Nie polecam. Ocena dolegliwości bez właściwego badania, bez zalecenia badań, bez zaleceń dotyczących postępowania przy zdiagnozowanej dolegliwości. Ponadto recepta niemożliwa do zrealizowania. Po wyjściu od Pani doktor konieczne było pójście do innego lekarza w celu uzyskania recepty na wypisane przez dr leki oraz poradę w dalszym leczeniu. Dla mnie to kpina z pacjenta. Z takim podejściem spotykam się po raz pierwszy.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jerzy Gładysz

Ortopeda, Traumatolog

08-110 Siedlce

Nie polecam,, Pana "doktora, brak wyrafinowana i szacunku dla pacjenta, po opowiedzenia swojej historii choroby, stwierdził, że chodzę do konowalow a teraz przyszłam i on nie rozumie czego oczekuje od niego. Chodziłam do kilku ośrodków rehabilitacji ale odpowiedział, że to wszystko jest źle zarządzane, u niego to dopiero są rehabilitacje. Nie uzyskałam pomocy, dodatkowej wiedzy na temat mojego stanu zdrowia wręcz straciłam czas i zostałam źle potraktowana.

dr n. med. Piotr Kołodziej

Internista, Kardiolog

Sokołowska 87/3

KARDIOLOG Z PEŁNĄ WIEDZĄ KARDIOLOGICZNA POLECAM

lekarz Julita Sosnowska

08-110 Siedlce

Świetny lekarz. Bardzo fachowa wizyta, podczas , której nie tylko Pani doktor zajmowała się bieżącym problemem ale przeprowadziła wywiad i całe badanie ogólne. Bardzo Polecam
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Joanna Burdan

Pulmonolog, Internista

08-110 Siedlce

choruje na astmę oskrzelową wizyty są w przychodni w Rudce koło Mrozów leczę się już tam trzy lata a pani doktor stosuje ciągle te same leki zna tylko montest i alvesco a z moim zdrowiem jest coraz gorzej myślę że jest tak wiele leków że dało by się coś poradzić teraz szukam innego lekarza który mnie lepiej będzie leczył
Byłam u Pana doktora niedawno. Czekałam na wizytę ponad rok w ramach NFZ! Po za tym ,że spóźnił się godzinę czekałam w kolejce mimo godziny ustalonej 2,5 godz. Nikt nie powiedział mi co mam przygotować na badanie przecież byłam u niego pierwszy raz. Lekarz wydawał się miły dopóki nie zaczął mówić umoralniająco (to nie należy do jego obowiązków). Pouczał i wydawał się zniesmaczony gdy nie miałam innych badań przy sobie ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Wojciech Pachuta

Gabinet prywatny
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

Spokojny ale nie komunikatywny. Kontakt z pacjentem ogranicza się do obecności pacjenta w gabinecie.

Joanna Tylżanowska-Kisiel

Alergolog, Pediatra

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siedlcach
ul. Kleeberga 2C
Siedlce

Trafiłem do Pani "doktor" z córką z podejrzeniem i ewentualną diagnoza alergii. Pierwsza wizyta trwała 2 minuty dostaliśmy skierowanie na testy i tyle. Podczas 2 wizyty z wynikami żona usłyszała że wyniki ma sobie skonsultować z wujkiem Google bo ona nie od tego jest.. "przyjmowane leki można odstawić ale jeżeli Pani uważa inaczej to można podawać dalej" - cytat zacnej Pani "doktor" Uważam że Pani jest już wypalonym "lekarzem" i ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Marek Rosłon

08-110 Siedlce

Pan Doktor w czasie pierwszej wizyty zarówno mojej jak i mojej mamy był po prostu chamski, cały czas pokrzykiwał i obrażał. Jedna z jego cennych rad jako lekarza to: "niech Pani sobie poszuka w wujka google". Po wizycie byłam zażenowana jej przebiegiem. Jest to pierwszy lekarz, który nie czyta dokumentacji medycznej, a ją przerzuca oraz kieruje po informacje do Internetu.

lek. dent. Artur Rozbicki

08-110 Siedlce

Nie polecam tego stomatologa zalozyl opatrunek i nastepna wizyta za miesiac a po tygodniu ten sam zab dalej boli ze po nocach nie sypiam

lekarz Maria Jeziernicka

08-110 Siedlce

Normalna, miła. Może nie stara się przypodobać pacjentkom, ale to moim zdaniem lepiej. Kompetentna, budząca zaufanie. Zdecydowana większość dojrzałych pacjentek jest zadaowolona. Polecam.

lekarz Joanna Kabat

Radiolog, USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Pani doktor też na opis badania rezonansem od pani czeka się jak w szpitalu ponad 4 miesiące i do dnia dzisiejszego nie ma i lekarz nie może mnie zdiagnozować czy tu za kaskę i szybciej .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Beata Wojnicka-Lach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Pani doktor bardzo się spieszyla podczas badania, była bardzo niedelikatna poczdczas badania, nie była chętna żeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczące schorzenia. Podczas badania u innego ginekologa okazalo sie że nie zauważyła bardzo istotnej rzeczy. Leczenie które zalecila okazalo się nieskuteczne. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Boguszewski

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Siedlce

Moim zdaniem bardzo w porządku lekarz. Ma specyficzne poczucie humoru, mi ono akurat odpowiada. Mam bardzo dobre ogólne wrażenie. Miałem styczność z P. Doktorem dwa razy, raz z dzieckiem - uraz głowy, drugi raz sam - problemy naczyniowe. Nie powiem złego słowa.
Opinia dodana przez: Artur

mgr Anna Garucka

Pielęgniarka

Siedlce

Miła i kompetentna przełożona, ciepła i wyrozumiała osoba, z każdym problemem można pójść do Pani Dyrektor i zawsze stara się pomóc
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Małgorzata Komsta-Goś

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Bardzo dobra lekarz z dużym doświadczeniem,prowadziła moje ciąże od początku do końca ,czujna Pani doktor. Dzięki niej moje dziecko nie udusiło się pępowiną, super reakcja , ,nie wypuści swojego pacjenta z badania czy to że szpitala czy z gabinetu dopóki się nie upewni że wszystko jest w porządku. Polecam i oby więcej takich dobrych i dokładnych lekarzy . A negatywne opinie kierowane do Pani Doktor są po prostu pisane po ...
Opinia dodana przez: Aneta
"NIGDY. NIE POLECAM WROGOWI. POWINNA MIEĆ ODEBRANE PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU." POTWIERDZAM. SYNOWI WYKRYŁA ANGINĘ I PRZEPISAŁA ANTYBIOTYK, PODCZAS GDY INNY PEDIATRA WYKRYŁ ZAPALENIE JAMY USTNEJ. PRZEZ BŁĘDNĄ ANALIZĘ, SYN PŁAKAŁ KILKA DNI Z BÓLU. MI, JAKO KOBIECIE KARMIĄCEJ PRZEPISAŁA NA PRZEZIĘBIENIE 3 LEKI, KTÓRE W INSTRUKCJI SĄ ZAKAZANE DLA KOBIET KARMIĄCYCH. (tIOCODIN, NASIVIN, SCORBOLAMID).
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Pieszalska

SP ZOZ - Poradnia Położniczo-Ginekologiczna
ulica Mazurska 1
08-110 Siedlce

Pomimo tego, że Pani Doktor jest dość małomówna i nie uśmiecha się na zawołanie do wszystkich to polecam. Prowadzi moją pierwszą ciążę, w każdej chwili można zadać pytanie i uzyska się na nie konkretną odpowiedź. Zleca najważniejsze badania. Zawsze pyta o samopoczucie. Jest spokojna i opanowana, jeśli wyniki są złe to nie straszy konsekwencjami jak niektórzy lekarze tylko uspokaja i włącza odpowiednie leczenie. Jedynym minusem jest dosyć krótki czas wizyty ...